Nie mogłam się powstrzymać i zamieszczam wam opis bloga Maffashion.
Jest to blog poświęcony głównie modzie,ale także autorka bloga Julia,zamieszcza linki do piosenek,które aktualnie lubi.Jej blog jest prowadzony systematycznie,nie brak na nim ważnych wydarzeń z jej życia i pięknych zdjęć,które zazwyczaj wykonujejej przyjaciel.Oprócz bloga prowadzi tez fanpage na Facebooku :
https://www.facebook.com/MAFFASHION.official?fref=ts ,na którym aktualnie dodaje nowe informacje.Dzięki oryginalnej urodzie Maff i dokładności z jaką prowadziła bloga oraz własnymi pomysłami na ciekawe stylizacje zyskała wielu zwolenników
i osiągnęła sukces.
Dzisiaj Julia jest jedną z najsłynniejszych polskich blogerek.Razem z przyjaciółką Martą prowadzi sklep internetowy http://www.staffbymaff.com/ z ubraniami,które produkują.Marka ta staje się coraz bardziej pożądana, ponieważ zawiera wiele unikatowych rzeczy,które nawet Julia często wykorzystuje w stylizacjach na blogu.
Zagrała w kilku teledyskach m.in. w :
- Mrozu - Rollercoaster
-Marika & Spokoarmia - Widok
Julia bierze udział w rożnych wydarzeniach,premierach,a nawet gościnnie w pokazie mody.Starannie dobiera oferty,jakie proponują jej różne firmy.Angażuje się w ciekawe projekty,które wydają jej się pomysłowe i oryginalne.Często także sama montuje filmiki z jej życia i z akcji,w jakich uczestniczy.
Moja opinia:
To jest mój numer 1 pod względem blogów. U Maffashion podobają mi się pomysły na posty,jej indywidualny styl,niezwykłe gusta muzyczne i to,że kocha blogowanie.Nie chodzi jej o sławę,czy też pieniądze, po prostu dzieli się tym,co lubi robić.Blog nie jest jej pracą,a mimo tego poświęca na niego mnóstwo czasu(dobieranie stylizacji,wykonanie sesji w plenerze,komputerowa obróbka i napisanie nowego postu i dodanie zdjęć na bloga).
Kiedy pierwszy raz natknęłam się na jej blog, urzekł mnie jej styl.Przeglądając bloga chciałam więcej i więcej...aż dotarłam do początku.Zaczęła blogować od 2009 roku,wcześniej publikowała swoje zdjęcia na portalu stylio.pl.Piękno,jakie jest zawarte w świecie tego bloga jest nie do opisania.Jeśli wejdziesz na bloga,pozostaniesz juz tam na długo sercem i duszą.
PS Z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy.
Ocena:10/10
http://madamejulietta.blogspot.com/
Polecam!
agnessem






















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz