Dziś pokażę Wam Julię,która mieszka w Niemczech.Dziewczyna prowadzi bloga o nazwie
The Sound Of Breaking upX,na którym dodaje swoje zdjęcia,często są to stylizacje.
Niestety nie wiem o niej zbyt wiele,ponieważ widnieje tylko na lookbook.nu i na swoim blogu.A szkoda...Kiedy wchodzi się na jej blog,aż samemu prosi się o więcej.Co najciekawsze, w każdym jej poście ma inny kolor włosów,przez co nie wiemy,które są jej naturalnym kolorem;)
Julia nie jest jeszcze sławna,ale z pewnością będzie.Codziennie wzrasta liczba ludzi,którzy odwiedzają jej bloga i zostają na nim na dłużej.Sami popatrzcie,jest co oglądać;)
Moja ocena:
Na jej bloga natknęłam się stosunkowo niedawno.Uważam,że ma bardzo ciekawą twarz,na każdym zdjęciu może wyglądać inaczej.Mały pieprzyk pod lewym okiem czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.;)Myślę,że Julia jest świetna w tym co robi,dlatego jej praca jest widoczna na każdym zdjęciu i dlatego każde jest niepowtarzalne.
Cóż..nie będę dłużej pisała,nawet nie mam tylu źródeł.
Ocena:9/10
http://xloneliestofheartsx.blogspot.de/
Polecam!
agnessem



















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz