Instagram

piątek, 10 maja 2013

3.

Cześć;)

Dziś pokażę Wam Julię,która mieszka w Niemczech.Dziewczyna prowadzi bloga o nazwie 
 The Sound Of Breaking upX,na którym dodaje swoje zdjęcia,często są to stylizacje.


 







Niestety nie wiem o niej zbyt wiele,ponieważ widnieje tylko na lookbook.nu i na swoim blogu.A szkoda...Kiedy wchodzi się na jej blog,aż samemu prosi się o więcej.Co najciekawsze, w każdym jej poście ma inny kolor włosów,przez co nie wiemy,które są jej naturalnym kolorem;)













Julia nie jest jeszcze sławna,ale z pewnością będzie.Codziennie wzrasta liczba ludzi,którzy odwiedzają jej bloga i zostają na nim na dłużej.Sami popatrzcie,jest co oglądać;)




Moja ocena:
Na jej bloga natknęłam się stosunkowo niedawno.Uważam,że ma bardzo ciekawą twarz,na każdym zdjęciu może wyglądać inaczej.Mały pieprzyk pod lewym okiem czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.;)Myślę,że Julia jest świetna w tym co robi,dlatego jej praca jest widoczna na każdym zdjęciu i dlatego każde jest niepowtarzalne.
Cóż..nie będę dłużej pisała,nawet nie mam tylu źródeł.











Ocena:9/10
http://xloneliestofheartsx.blogspot.de/
Polecam!
agnessem

czwartek, 9 maja 2013

2.

Witam;)
W dzisiejszej notce chciałbym zaprezentować Wam blog zagraniczny.Prowadzi go Lua P,która pochodzi z Peru,ale mieszka i studiuje w Nowym Jorku .Codziennie na swoim blogu, o nazwie LEHAPPY umieszcza posty o tematyce modowej.

Gdybyście natknęli się na nią na portalu lookbook.nu Waszą uwagę przyciągnie jej niesamowicie oryginalny styl.Obok niej nie da się nie przejść obojętnie.Luanna łaczy styl rocka z  grungem,przez to jej stylizacje są mocne,ostre i wyraziste, czasem nawet kontrowersyjne.Można ją łatwo poznać: zawsze ma czarne kreski na powiekach,włosy ombre w odcieniu czerwieni przechodzącej w rudy,przeważnie nosi postrzępione spodenki,skórzaną kurtkę i t-shirty z rockowymi motywami.









Jej twarz ukazała się w styczniu bieżącego roku w magazynie Gloss Fashion.Jest jedną z najbardziej znanych nowojorskich blogerek.

Od niedawna na podsumowanie każdego miesiąca ukazuje się krótki filmik z jej udziałem.Pokazuje w nim rąbek swojego życia,które toczy się w szybkim tempie.





Na blogu codziennie zamieszcza nowy wpis,który jak podkreśla jest formą jej pamiętnika,który sama projektuje według własnego uznania.


Moja ocena:
Gdy pierwszy raz pojawiłam się na jej blogu nie mogłam powstrzymać się,aby zobaczyć więcej jej outfitów,więcej inspiracji, jakie mi dała i więcej stylu, który pokazuje.Spędziłam wiele czasu na przeglądaniu bloga i wciąż byłam pełna podziwu dla jej pracy.Oczarowała mnie klimatem,jaki zawiera jej ,,pamiętnik''. Moim marzeniem jest poznać Luannę osobiście,chociaż wiem,że to jest trudne do spełnienia..;)Chociaż dziewczyna na pozór wydaje się mroczna i niegrzeczna,to jednak potrafi być także dziewczęca i kobieca.Wszyscy podziwiają jej uśmiech,który od czasu do czasu widnieje na jej zdjęciach.Myślę,że zachęciłam wszystkich do zaglądnięcia na jej bloga,chociaż na ten temat mogłabym sie jeszcze wile rozpisywać.niepotrzebnie.Zobaczcie sami,nic dodać,nic ująć.;)






Ocena 10/10

http://glossfashion.com/le-happy/
Polecam!
agnessem



środa, 8 maja 2013

1.

Hej!
Nie mogłam się powstrzymać i zamieszczam wam opis bloga Maffashion.

Jest to blog poświęcony głównie modzie,ale także autorka bloga Julia,zamieszcza linki do piosenek,które aktualnie lubi.Jej blog jest prowadzony systematycznie,nie brak na nim ważnych wydarzeń z jej życia i pięknych zdjęć,które zazwyczaj wykonuje
jej przyjaciel.Oprócz bloga prowadzi tez fanpage na Facebooku  :
https://www.facebook.com/MAFFASHION.official?fref=ts ,na którym aktualnie dodaje nowe informacje.Dzięki oryginalnej urodzie Maff i dokładności z jaką prowadziła bloga oraz własnymi pomysłami na ciekawe stylizacje zyskała wielu zwolenników
i osiągnęła sukces.







Dzisiaj Julia jest jedną z najsłynniejszych polskich blogerek.Razem z przyjaciółką Martą prowadzi sklep internetowy http://www.staffbymaff.com/ z ubraniami,które produkują.Marka ta staje się coraz bardziej pożądana, ponieważ zawiera wiele unikatowych rzeczy,które nawet Julia często wykorzystuje w stylizacjach na blogu.


Zagrała w kilku teledyskach m.in. w :
- Mrozu - Rollercoaster 


-Marika & Spokoarmia - Widok




 Julia bierze udział w rożnych wydarzeniach,premierach,a nawet gościnnie w pokazie mody.Starannie dobiera oferty,jakie proponują jej różne firmy.Angażuje się w ciekawe projekty,które wydają jej się pomysłowe i oryginalne.Często także sama montuje filmiki z jej życia i z akcji,w jakich uczestniczy.

Moja opinia:
To jest mój numer 1 pod względem blogów. U Maffashion podobają mi się pomysły na posty,jej indywidualny styl,niezwykłe gusta muzyczne i to,że kocha blogowanie.Nie chodzi jej o sławę,czy też pieniądze, po prostu dzieli się tym,co lubi robić.Blog nie jest jej pracą,a mimo tego poświęca na niego mnóstwo czasu(dobieranie stylizacji,wykonanie sesji w plenerze,komputerowa obróbka i napisanie nowego postu i dodanie zdjęć na bloga).
Kiedy pierwszy raz natknęłam się na jej blog, urzekł mnie jej styl.Przeglądając bloga chciałam więcej i więcej...aż dotarłam do początku.Zaczęła blogować od 2009 roku,wcześniej publikowała swoje zdjęcia na portalu stylio.pl.Piękno,jakie jest zawarte w świecie tego bloga jest nie do opisania.Jeśli wejdziesz na bloga,pozostaniesz juz tam na długo sercem i duszą.







PS Z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy.
 Ocena:10/10
http://madamejulietta.blogspot.com/
Polecam!
agnessem